tylko jedna reklama


Doda Radosław Majdan
newsy

2008: Doda rozwodzi się z Radkiem Majdanem [ALE TO JUŻ BYŁO]

Podaj dalej:

Orędzie do narodu

22 kwietnia 2007 roku Doda pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Tak, to było jeszcze w czasach, gdy TVN nie blokował jej działań w odwecie za to, że ma czelność bronić swojej rodziny. W rozmowie z Magdą Mołek i Jolantą Pieńkowską postanowiła odnieść się do narastających plotek dotyczących jej małżeństwa z Radkiem Majdanem. Uwielbiałam go, ale jego czas się skończył, na jego własne życzenie. Dla mnie małżonek, który zdradza żonę zasługuje na jeszcze jedną szansę, ale u innej kobiety – powiedziała wtedy.

Rabczewska zjawiła się wtedy w studio śniadaniówki, by promować nowy teledysk. Najpierw musiała jednak wygłosić orędzie do narodu. Zaskoczyłam tym nawet moją menadżerkę. Założyłam małą czarną, bo stwierdziłam, że ważne będzie to, co chcę powiedzieć, a nie jak wyglądam. Miałam taką nieodpartą ochotę, żeby to wykrzyczeć na cały głos. Byłam młodą dziewczyną z wielkim złamanym sercem i zawodem jeżeli chodzi o człowieka. Wtedy jeszcze nie umiałam sobie radzić z emocjami. Myślałam, że jak to powiem, to cała Polska będzie mi współczuć i będzie mnie wspierać, a skończyło się wiemy jak – wspominała tę sytuację w rozmowie z WP Gwiazdy dziesięć lat później.

Wywiad był w kwietniu, a w lipcu Dorotę mogliśmy podziwiać na dwóch mocnych okładkach magazynu Viva! Jedna była nie tylko mocna, ale i droga, bo Doda miała kryształową łzę. Kocham, ale się rozwodzę – ten tekst zapisał się w historii polskiego show biznesu.

Doda

Nie możemy zapomnieć również o teledysku do hitu Katharsis, w którym występuje Radek. Nie wybrałeś mnie, żegnaj więc – śpiewa mu tam Doda. Teledysk był kręcony w momencie, w którym rozstanie było już przesądzone.

Czas rozwodu

Czas rozpraw rozwodowych był dla niej bolesny i uciążliwy. Artystka od lat mieszkała w Warszawie, a sprawa rozwodowa była prowadzona w Szczecinie. Najdłuższa trasa jaką musiałam pokonać to był mój rozwód. Odebrałam samochód i z Warszawy do Szczecina musiałam dojechać. Ile to było kilometrów? Z 500-600. To było coś niesamowitego. Bo z jednej strony jeszcze nie umiałam tak dobrze jeździć, a z drugiej strony miałam naprawdę mocny sprzęt. Odebrałam tą porschawkę i przypiłowałam ją trochę. Ale chodziła jak po szynach – opowiadała w 2015 roku w radiu VOX FM. Najgorsze było to, że mój mąż wtedy nie stawił się na ten rozwód. Więc zrobiłam pusty przelot – dodała.

Życie po rozstaniu

Rozwód został orzeczony 10 stycznia 2008 roku i rozpoczął on serię wzajemnych medialnych ataków byłych małżonków. Rabczewska mówiła, że jest jej wstyd za Radka, a Majdan, że ta skończy jak Villas. A pamiętacie wielką Dodę wytatuowaną na jego ramieniu? Musiał ją zastąpić Indianinem. Słodko.

Spotkali się publicznie po raz pierwszy od rozstania w 2012 roku, a były piłkarz zdobył się na podejście do stolika Dody i podania jej ręki.

Dziś, wydaje się, obie strony ułożyły sobie życie. Dorota 10 lat po rozwodzie wzięła ślub z Emilem Stępniem i zdaje się, że między nimi naprawdę wszystko gra. Radek zaś jest w małżonkiem Małgorzaty Rozenek, z którą uwielbiają dzielić się wspólnymi zdjęciami.

Zdarza się jednak, że wciąż między nimi iskrzy i z pewnością nie są to iskry sentymentalnego uczucia. Raczej pretensji i braku sympatii. Tak było w lipcu 2018 roku, gdy – wedle relacji Dody – Radek nie przywitał się z nią, gdy przypadkiem wpadli na siebie podczas imprezy w rezydencji ambasadora USA w Polsce. Już nie będę podchodzić do Rozenek i Radka, by się przywitać. Ostatnio zostałam zlekceważona, więc nie czuję potrzeby witania się po raz kolejny ze ścianą. Udali, że mnie nie znają, więc kolejne próby z mojej strony to byłaby ujma na honorze – powiedziała tuż po zdarzeniu w rozmowie z Faktem.

I wciąż mamy wrażenie, że w tej historii jeszcze nie zostało powiedziane ostatnie słowo.


Podaj dalej:

You Might Also Like