fbpx

IN & OUT: Monika Pietrasińska & Patrycja Wojnarowska

tylko jedna reklama


IN & OUT: Monika Pietrasińska & Patrycja Wojnarowska

Długo nas nie było na poletku show biznesowym, więc nasz nowy cykl zaczynamy od absolutnych klasyków ostatnich miesięcy. Redakcja Vogule Poland zastanawiała się bardzo długo co jest IN w publicznej waginie pani Pietrasińskiej, a co jest OUT z dupy Patrycji Wojnarowskiej. Wspomogliśmy się piwem i TVN Style. Jako że nie trafiliśmy na magazyn modowy pani Sablewskiej, nasze przemyślenie są zdecydowanie zbyt mało eleganckie.

IN w waginie Moniki Pietrasińskiej

Pani Pietrasińska to znana amatorka golizny, napuchniętych ust i oscarowych ról. Trudno więc znaleźć dostatecznie godne przedmioty (organy?) które mogłyby się znajdywać w jej najbardziej popularnej części ciała. Jako, że pani Pietrasińska lubi i miłość, i na bogato, stawiamy na walizkę pełną dolarów i bogatego biznesmena, który uporczywie się jej trzyma.

biznesmena-dolarów-pełna-bogata-walizka-12078080

OUT z dupy Patrycji Wojnarowskiej

Najbrzydsza polska celebrytka jest nie dość, że obleśna, to jeszcze miła i sympatyczna. Swoją karierę zaczęła niezbyt okazałą dupą na imprezie Playboy’a i z tej dupy właśnie rozpoczęła się kariera kolejnych ćwierćgwiazdeczek. Okazało się, że nie trzeba być nawet ładnym, wystarczy po prostu pokazać rowa, by zainteresowały się tobą tabloidy. Albo być bogatym, jak PiKej „Za hajs ojca baluj” Kukulski, na którego plecach (?) wypromowała się Wojnarowska. I to właśnie jego wydali swoją niezbyt apetyczną, lecz jakże znaną dupą.

Bez tytułudfsa

Tekst: Redakcja
Kolaże: własne

Leave a Reply

Your email address will not be published.