Czy Edyta Górniak powinna być delfinem? [SONDA]

19126
views

Dziś urodziny jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej i niesamowitej Edyty Górniak. Vogule Poland lubi sobie śmieszkować, czasami też z pani Edi, ale nie ukrywamy, że mamy wielką słabość do tej zdolnej ślicznotki. Nie tylko my, bo również redakcja konkurencyjnej redakcji „Fakt”, która z okazji tego święta narodowego przeprowadziła kwestionariusz.

Pani Edi musiała dokończyć zdania wymyślone przed redakcję. „Gdybym przez jeden dzień mogła być kimś innym, byłabym…” – brzmi jedno ze zdań. Odpowiedź oczywiście bezbłędna: „instruktorem jogi lub delfinem.”

Delfinem.

Delfinem.

Pani Edi nie wchodzi w głupie współprace, więc nie mamy wątpliwości, że nie chodzi tu o Delfina od Iwana, o którego mrocznej przeszłości już kiedyś pisaliśmy. Chodzi o wodnego ssaka z rzędu waleni, z rodzin Delphinidae i Platanistidae. Jak wyobrażamy sobie ten featuring możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej.

Tymczasem chyba czas postawić to trudne pytanie. Zastanówcie się dobrze.

Niektóre gwiazdy uciekają przed nami do łazienki, inne w łazience żalą się nam na ciężar sławy. Do tej ostatniej podchodzimy z dużą dozą ironii, czasami złośliwości, czasami abstrakcyjności. Jesteśmy popkulturą.
PODZIEL SIĘ