Black Friday z Grupą Artystyczną „Hajs”

406
views

Kochani, nadchodzi Gwiazdka, najważniejsze święto globalnej konsumpcji. Ten magiczny czas spędzamy z naszymi bliskimi na odwijaniu warstw błyszczącego papieru z różnego rodzaju dóbr. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby wręczać, nie mówiąc już o dostawaniu prezentów. Im dłużej jednak gości w naszym kraju wolny rynek, tym trudniej wyobrazić sobie przedmioty, których jeszcze nie mamy. Są to może nieruchomości lub samochody, ale ubrania, buty, smartfony, suszarki do włosów i zestawy kosmetyków z nadrukowanymi kokardami mają już prawie wszyscy. Dlatego też wychodzimy do Was ze specjalnie zaprojektowaną nową potrzebą konsumpcyjną, którą wymyśliliśmy, żeby podnieść jakość Waszych Bożych Narodzeń, ale także innych imprez okolicznościowych, takich jak Walentynki, imieniny, urodziny, Dnie Matek, Ojców, Babć, Dziadków i Dzieci.

To żadna sztuka kupić w galerii handlowej produkowany seryjnie przedmiot. Prawdziwą sztuką jest kupić jedyne w swoim rodzaju, spersonalizowane dzieło sztuki. Takie też przedmioty zdecydowaliśmy się dostarczać Wam Kochani w ramach nowo powstałej Grupy Artystycznej „Hajs”. Macie instagramy, musicie więc sobie zdawać sprawę z siły oddziaływania obrazów, a także przyjemności estetycznej, jakiej dostarczają. Na Instagramie obrazy zsuwają się jednak nieubłaganie w dół, fizycznie istniejące dzieła sztuki towarzyszą nam zaś zawsze – spaść w dół mogą jedynie, jeśli zostaną źle powieszone, czemu jednak szybko można zaradzić.

Kupno dzieła sztuki przeważnie łączy się z kontaktem z różnymi instytucjami, których rolą jest odegranie dziwnego tańca, komplikującego relację artysty z odbiorcą. My uważamy, że nie ma to sensu. Witkacy w swojej Firmie Portretowej stawiał na osobisty kontakt z klientami, co było swego rodzaju gwarantem ich satysfakcji. Także i my chcemy działać w ten sposób, ponieważ tak jest miło. W celu zapoznawania się z nami zapraszamy na fanpage Grupy Artystycznej „Hajs” lub na fanpage Joasia Gąska.

Zachęcamy Was serdecznie do zamawiania u nas dzieł sztuki w ramach prezentów na Gwiazdkę, ale także z innych okazji, a nawet i bez okazji, bo każda okazja jest dobra, także jej brak. Dostosujemy treść i kolorystykę dzieł do Waszych charakterów, preferencji i wnętrz, w których będą wisiały. Ubogacimy Wasz lifestyle, podniesiemy prestiż Waszych instastory.

Członkowie Grupy Artystycznej „Hajs”: Joasia Gąska & Szymon Burak

PODZIEL SIĘ